2017. szeptember 22. Móric napja

Címlap VSZ-vélemény Szilveszteri Tollasbál
Szilveszteri Tollasbál PDF Nyomtatás E-mail
2011. december 31. szombat, 19:07

Szilveszteri Tollasbál a Vállalkozók Szövetsége (VSZ) tolmácsolásában a sajtószabadság utolsó napjaiban.

Hallottál az új közszolgálati médiumokról? Új műsorok a Fidesz-vezette "királyi" adókon!

A Nemzeti Együttműködés 1. Csatornájának TV műsora (fogható az észak-koreai TV 1984. műholdján) - Fikció TV 2012.

04.00 Talpra magyar! "Figyelem, itt rendőrség, adják meg magukat és felemelt kezekkel..." (napi gyakorlat: a bőrkabátos, fekete gépkocsis terrorelhárítók fogadása - kenyérrel és sóval.)

06.50 "Köszönjük néked, alcsúti elvtárs..." A Kedves Vezető napi népi köszöntője.

06.50 Jó reggelt, Fülkeforradalmárok! (zenés ébresztő)

08.00 Hajrá Magyarország, Hajrá Magyarok! (válogatás Orbán Viktor néphez intézett üzeneteiből)

08.45 Reggeli Torna Schmitt Pállal és Makray Katival (12. rész: hátbatámadástól a mellbeszúrásig - vívógyakorlatok)

09.30 Tojásdobáló, rendőrköpködő (gyermekműsor)

10.15 Mesterségek műsora (5. rész: a kötélgyártó)

11.00 Keresztény konyhaművészet (gasztronómiai műsor, állandó vendégünk: O. Lévai Anikó)

11.30 Világgazdasági hírek (közben: pénzügyi katasztrófák a világban - Matolcsy György műsora)

12:00 Hírek (a Fideszisztán Távirati Iroda összeállításából)

12.30 Tokajból jelentjük, riporter: Zsadányi Sára (mezőgazdasági műsor)

12.50 Játékos vetélkedő (Totó: melyik állami cég lesz a következő?) Közben: Joseph atya a kondomról! (A KDNP 2 percese)

13.00 P.Ö.CS. (Polgári Öntevékeny Csoportok információs műsora)

1 millió új munkahely

14.00 Sorry, I don’t hear you! (angol nyelvlecke Brüsszelből Áder Jánossal)

15.00 Olajra lépek! (rendőrségi magazin Pintér Sándorral)

15.30 Sport Magazin (közvetítjük a Felcsút SE - Ferencváros bajnoki rangadót)

17.30 Gazdasági Géniusz (gazdasági műsor, mai téma: a shortolás tudománya, beszélgetés Kósa Lajossal)

18.00 El-BUX (a tőzsdéről jelentjük Szijjártó Péter kommentárjával)

18.30 Holnap érted megyünk! (a NIBEK műsora)

19.00 Kikopog, mi kopog? Talán a TÉLAPÓ? - Nem a GEST-APÓ (gasztronómiai mesék, gyermekeknek)

20.00 Hírek (a Fideszisztán Távirati Iroda összeállításából)

20.10 Gyurcsány Ferenc arcai (film, 120 perc a korábbi HírTV összeállításában)

21.30 Nyaló SHOW Az egyetlen igazi és nemzeti kukabulvár-show. Vendég P. Attila banki adós, Sz. Róbert csikidam bűvész és K. Ákos banzáj harcos. Műsoretető: még sorsolás alatt.

22.10 A világ legrövidebb könyvei (kulturális ajánlóműsor, bemutatjuk: Semjén Zsolt keresztény érzületű megnyilvánulásai az MSZP-vel kapcsolatban)

22.30 Igazi honfiú és honleány Viktorral álmodik! (éjjeli magazin)

23.30 "Horthy apánk elbaszta, de miénk lesz..." Közvetítés Kassáról. Riporter: A B-52 Team. Hadműveleti szakértő: Simicskó István. Közben: Hende hoch... Hende Csaba honfoglaló 5 percese.

24.00 Magyar Himnusz, Székely Himnusz, az Orbán család ősi Himnusza.

00.15 Szabad Nép-félóra. Fidesz-ovisokkal és janicsárokkal valamint Borbás Marcsival.

00.45 A Nemzeti Együttműködési Nyilatkozat Rákay Philip tolmácsolásában.

01.00 Lehet más a pulikutya (LMP)? Schiffer András állatvédő műsora.

(Karikatúrák: Négy madár és Fungi blogjai)